Hakkımızda

2003 yılında kurulun RETA PLASTİK VE MAKİNA , İkinci el PLASTİK ENJEKSİYON MAKİNALARI nın satışı , revizyonu , danışmanlığını ve servisini yapmaktadır.

Halen İstanbul  ikitelli organize sanayi bölgesinde 500 m2 alana kurulu olan firmamız tüm faaliyetlerini buradan yürütmektedir. Her daim kaliteli makine yapmaya özen gösteren firmamızın bünyesinde ,müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun farklı  makine ve ekipmanları bulunmaktadır.

Firmamız ; Yerli , Avrupa Ve Uzakdoğu makinaları olmak üzere, farklı tonaj ve özellikteki ,ikinci el plastik enjeksiyon makinalarını ; kaliteli işçilik ve ürün kullanmak suretiyle , en etkili şekilde revizyondan geçirerek , en verimli hale getirmektedir.

Plastik enjeksiyon makinalarının yanı sıra bakalit enjeksiyon , kauçuk enjeksiyon , silikon makineleri , kırma makineleri , kurutucu&yükleyici , soğutma kuleleri gibi sektörün ihtiyaç duyduğu bir çok makine ve ekipmanlarının da satışını yapmaktayız.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız , satış öncesi ve sonrası müşterilerinin yanında olarak, revizyonunu yaptığı tüm makine ve ekipmanlara garanti vermek suretiyle ; Müşterilerinin her daim çözüm ortağı olmaktadır.

Alanında uzman  , genç ve dinamik bir kadroya sahip olan firmamız bir çok kurumsal firmayla çalışarak kendini çok kısa bir sürede sektöre ıspatlamış ve sektördeki  haklı yerini almıştır. Gelişen teknoloji ve teknik gelişmeleri yakından takip ederek makine üzerinde uygulamasını da yapan firmamız eski ve ikinci el makinalara  farklı boyut kazandırarak , sektörün takdirini kazanmıştır.